Kanada Montreal'deki Fa Konferansına

(Li Hongzhi, 20 Haziran 2004)


Selamlar! Dafa uygulayıcılarının son birkaç yılda durmaksızın gösterdiği çabalar ve gerçekleri açıklamanız yoluyla, dünya insanları giderek daha net fikirli hale geldi. Daha fazla ve de daha fazla canlıyı kurtardınız ve bununla birlikte, Dafa uygulayıcılarının geleceğini oluşturmaktasınız. Bu övgüye değerdir ve tebrik edilmeye layıktır.

Bizim Fa konferanslarımızda, sizler, neler yaşamış ve neler öğrenmiş olduğunuzu durmaksızın özetliyorsunuz. Fa'yı onaylarken ve Dafa uygulayıcılarının kendisini nasıl geliştireceğini eyleme dökerken, hala bir takım noksanlıklara sahipsiniz. Öğrenmiş olduğunuz şeylerin tamamından istifade edin ve doğru düşüncelerinizi güçlendirin, bu şekilde davranmak Dafa uygulayıcılarının meselelerini daha iyi bir şekilde yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Bu Fa konferansı, Dafa uygulayıcılarının görkemli bir toplantısıdır ve Dafa uygulayıcılarının kudretli erdemini oluşturmasının bir yansımasıdır. Çabalarınızın gevşemesine izin vermeyin ve bu final zamanında daha da iyisini yapın. Umuyorum ki, başarı ile tamamlarsınız.