Yeni Yıl Kutlaması

(Li Hongzhi, 9 Şubat 2005/Yiyou Yılı)


Çin'deki ve dünyanın dört bir yanındaki Dafa uygulayıcıları, yeni yılınız kutlu olsun! Yiyou yılı başladı. Bu yıl sürecinde, Fa-düzeltmesinin muazzam gücü, insan ırkına değişiklikler getirecek. Dahası, durum bu olunca, Dafa uygulayıcıları yapması gereken üç işi iyi bir biçimde yapmalı, takıntı, saplantı, tutku ve bağımlılıkları bırakmalı ve -zulüm ve bu kötü partinin gerçek doğasının bize zulmetmesi gibi- Dafa uygulayıcılarının farkına varması gereken şeylere insani düşünceler ile bakmamalısınız.

Biz politik bir iş yapmıyoruz, biz insan ırkının gerçek şeytani mezhebi ile didişmiyoruz ve dahası, herhangi dünyasal bir politik güç istemiyoruz. Bizler, bu zulüm esnasında, parti kültürü tarafından yanıltılmış olan dünya üzerindeki insanları kurtardığımız konusunda net olmalıyız, çünkü o mezhebe o kadar inanıyorlar ki, gerçeği dinlemiyorlar bile. Ayrıca, bizim yapmakta olduğumuz şey, bu konuda net olmayan uygulayıcıların, onun şeytani doğasının farkına varmasını sağlamaktır. Bu, terk edilmesi gereken bir insan saplantısıdır ve Fa'yı onaylama sürecinin bir parçası olarak, atılması gereken bir adımdır. Fa-düzeltmesini değerlendirmek için veya Dafa uygulayıcılarının uygulamakta olduğu xiulian formunu değerlendirmek için, insan düşüncelerini kullanmayın. İnsan düşünceleri yüzünden, anlayışınızın gelişim sürecini sürekli bir biçimde uzatmayın. Sizler, Tanrısallığa giden yolda yürüyen insanlarsınız ve her bir takıntı size mani olup, sizi aksatacaktır.

Shifu'nun sizden almanızı söylediği yolun doğru ve erdemli olduğuna şüphe yoktur. Umarım Tamamlanmaya doğru olan yolculuğunuzu ölçülü, mantıklı ve doğru düşünceler ile tamamlayabilirsiniz.