Fransa Fa Konferansına

(Li Hongzhi, 21 Kasım 2007)


Fransa Fa Konferansına katılan Dafa uygulayıcıları: Herkese Merhaba!

Dafa uygulayıcılarının şu anda yapması gereken şeylerin hepsi gerçeği anlatmak ve dünyadaki insanları kurtarmak içindir. Fa konferansı da, Fa'yı çalışma ve xiulian uygulama tecrübelerini özetleme, günümüzde gerçeği anlatma ve insanları kurtarma konularını paylaşma konferansıdır. Bununla birlikte, eksikleri bulmak ve bundan sonra daha iyi yapmak amacını taşır. Dolayısıyla, Fa konferansı mutlaka böyle bir rol oynamalıdır.

Bu fırsat ile umuyorum ki, tüm yerel Dafa Dernekleri görevlerini yapmalı, sorumlulukları üstlenmeli, her bölgedeki koordinasyon işlerini iyi yapın, bir işi formalite gereği yapmayın, dahası zorluklar karşısında geri çekilmeyin ve de farklı düşünceye sahip uygulayıcıları bırakmayın, çünkü onların hepsi benim uygulayıcılarımdır.

Şu anda tüm bölgelerde grup faaliyeti için işbirliği sorunu hala mevcut. Örneğin; bazı uygulayıcılar konular üzerinde tartışırken, kendisini fazla vurguluyor ve tartışma bitmiyor. Bu Dafa uygulayıcılarının yazgılı yaşamları kurtarma ve Fa'yı onaylama işini etkileyecektir. İnsani zihin fazla güçlüyse de kötülük tarafından kolayca eksiklerimizden faydalanılıp işlerimize karışılabilir ve işlerimiz belirsiz olarak sonuçlanabilir. Bu durumda iken, kişisel görüş ne olursa olsun, Dafa Derneğinin koordinasyon ayarlamasına göre hareket edilmeli, herkes kişisel zihni bırakıp işbirliği yapmalı. Umarım her bir Dafa uygulayıcısı gerçeği anlatmanın çok önemli olduğunu anlayabilir.

Son olarak, Fa konferansının başarı ile tamamlanmasını ve Dafa uygulayıcılarının doğru düşüncelerinin zaman geçtikçe daha güçlenmesini dilerim.