Doğru Düşünceler

(Li Hongzhi, 13 Ekim 2002)


Dafa uygulayıcıları bu özel tarihi dönemde, Dafa'ya, Dafa uygulayıcılarına ve dünyadaki insanlara zulmeden şeytani güçleri azaltmak için doğru düşünceler yollayarak (Fa-Zhen-Nian) çok kritik bir rol oynamışlardır. Büyük miktarda şeytani güç Fa-düzeltmesinin gücü gelmeden önce zamanında yapılan uygun davranışla temizlenmektedir ve bu pek çok muhtemel kaybı azaltmıştır. Yine de kötü yaşamlar yok olduklarını gördüler ve daha çılgınca davranıyorlar.

Dafa uygulayıcıları tüm yaşamları kurtarabilmek için tek umut olmuştur, dolayısıyla daha etkili Fa-düzeltmesi için gerçeği açıklarken, büyük bir ciddiyetle doğru düşünceler yollamalısınız, şeytanı ve kendi problemlerinizi zaman açısından yerinde temizlemek zorundasınız, böylece kötülükler sizi istismar etmeyecektir. Bazı uygulayıcılar sanki aynen meditasyon yapıyorlarmış gibi durmaktalar, bazıları meditasyon yaparken ya yarı-uykulu bir durumda, ya düşüncelerinde yeterli tetikte değiller ya da zihinlerinde dolaşan düşünceler ile büyük engellemeler yaşarlar, bu gibi durumlarda çok iyi bir sonuç elde edemezler. Fa-Zhen-Nian'i yaparken düşüncelerinde bir ya da birkaç şeytani varlığı özellikle hedef alan uygulayıcılar vardır. Ve bu uygulayıcılar gong ve ilahi güçlerin maksimum etki ile gönderilmesini önlerler. Tabii ki, özel bir durumda, tek ya da birkaç şeytani varlığın hedef alındığı durumlarda kendi başınıza ya da hep beraber doğru düşünceler yollamalısınız. Bir araya topladığınız güç muazzamdır. Fakat normalde her gün hep beraber doğru düşünceler yollarken büyük çapta şeytani varlığı kovalamalısınız. Her seferinde ya da her gün bir veya birkaç şeytani varlığı hedef almamalısınız.

Bunu nasıl yapacaksınız:

1- Dikkatinizi ve gücünüzü odaklamalısınız, düşünceniz kesinlikle temiz ve rasyonel olmalı, düşüncenizin gücü üstünlükle kuvvete ve odaklanmaya ihtiyaç duyar ve kozmostaki bütün şeytanları yok eder.

2- Şimdilik diğer boyutları göremeyen uygulayıcılar sözleri söyledikten sonra güçlü düşüncelerle "Mie" sözcüğüne odaklanarak söyleyebilirler. "Mie" sözcüğü kozmik vücut kadar güçlü ve büyük olmalı, o her şeyi kapsar, ulaşmadığı boyut ya da yer yoktur.

3- Diğer boyutlardaki şeytani varlıkları görebilen uygulayıcılar bulundukları duruma göre konuyu ele alabilirler. Onların doğru düşünceleri kuvvetli olmalı ve zekâlarını tam anlamıyla kullanmalıdırlar. Bir doğru düşünce yüzlerce şeytani varlığı kontrol altına alır.

4- Doğru düşünceleri yolladığınızda gözlerinizin açık ya da kapalı olması aynı etkidedir. Gözleriniz açıksa sizin sıradan insanların boyutundaki varlıkları görmezden gelebilme durumuna ulaşmaya ihtiyacınız vardır. Doğru düşünceleri gönderdiğinizde ne kadar şiddetli belirtiler olsa dahi, yüzeyde sakin-yüce olmalısınız. Bu özellikle iş yerinde yâda diğer özel durumlarda geçerlidir; elinizi pozisyona getirmeden de etkisi aynıdır. Olabildiğince uzun odaklanmış ve güçlü bir şekilde doğru düşünceleri korumalısınız, aynı sonuçları başarabilirsiniz. Fakat normal koşullarda ellerinizi, li zhang ve lotus pozisyonuna getirmelisiniz.

Kayıpları azaltmak ve yaşamları kurtarmak için, Dafa uygulayıcısının tam anlamıyla güçlü doğru düşüncelerini kullanın! Kudretli erdeminizi gösterin!