Mantıklı Kalmayı Sürdürün

(Li Hongzhi, 6 Kasım 2012)


ÇKP konusunda herhangi yanlış bir umut barındırmayın. Bu kötü niyetli şeytan, buraya insanoğlunu yok etmek için geldi. Gerçekleri açıkladığınız esnada, dünya insanlarının onun doğasını net bir şekilde anlamalarını sağlamalısınız. Dafa uygulayıcıları onda herhangi bir hayale sahip olmamalıdır. O, zulüm yılları boyunca milyonlarca Dafa uygulayıcısının hayatına mal oldu. Ve bir yüzyıl boyunca, dünyanın dört bir yanında, toplamda yüz milyonlarca insanı öldürdü. Bu kötü ruhlu partinin ardında yatan şeytani hortlak, bu dünya üzerinde, başkalarına zarar vermek için insanları kullanmaktadır. Kötü partinin kuralları altında yaşayanlar, onun ne olduğunu anlayabilirlerse, onlar için umut olacaktır. Onu terk etmeyi reddedenler ise, devasa büyüklükteki yok oluş sırasında, onunla birlikte parçalara ayrılıp dağılacaklar. Dafa uygulayıcıları üç işi ellerinden gelen en iyi şekilde yaparken, mantıklı olmayı sürdürmek zorundalar.

Bu kötü parti, kendisini gizlemek ve insanlara zarar vermek için, bütün bir yüzyıl boyunca sürekli olarak yalanlarını değiştirdi. Şu anda dünya insanları onun ne olduğunu anlıyorlar. Dafa uygulayıcıları ise, zulme maruz kalıyorken, onun doğasını daha derin bir seviyede gerçekten de görüyor. Kötü parti varolmaya devam ettiği müddetçe, doğası asla değişmeyecek.

Fa-düzeltmesine ait prensipler, insan dünyasında gerçekleşen olaylar doğrultusunda değişmeyecek. Xiulian uygulamak ve insanları kurtarmak, Dafa uygulayıcılarının görkemli görevleridir. Geriye kalan şeyler konusunda iyi iş çıkarmanızı umut ediyorum. Tanrısallığa giden yolda yürümek için fazla zaman kalmadı.