Mantıklılık


Salgın hastalıkların (epidemi) kendisi Tanrılar tarafından ayarlanır ve tarih sürecinde kaçınılmazdırlar. İnsanların kalpleri yozlaştığında, karma yaratırlar, hasta olurlar ve hastalıklardan dolayı acı çekerler. Bu zamanlarda, Tanrılara inanmayan kimseler, çeşitli önlemlere başvururlar. "Önlem" isminin, eşsesli sözcüğü, halihazırda size şunu anlatır: Önlemler gerçekte yalan yanlış uygulamalardır. Tarihte bunun birçok olumlu dersi vardır, şimdiye kadar hepsi, kötü Çin Komünist Partisi tarafından beyinleri yıkanarak, modern zamandaki Çinli insanların ateist kafa yapısına sahip olduklarından dolayı, insanlar Tanrılara ve tarihteki alınan derslere de inanmıyorlar.

Gerçekte salgın hastalıklar, yozlaşmış insan kalbini, insanların düşmüş ahlakını ve çok artmış olan karmalarını hedeflediklerinden dolayı meydana gelirler. Böyle bir salgın hastalık Tanrılar tarafından ayarlandıysa, Tanrıların istediği bir şey olduğu için o zaman hangi çözüm işe yarayabilir? Bazı insanlar bunun böyle olduğunu bilirler ve korunmak için Tanrıya dua ederler, fakat bu hala bir işe yaramaz. Neden? Çünkü insanların kalbi bozulmuştur ve yok edilecekleri noktaya kadar- çok fazla karmaya sahiplerdir, o zaman neden korunmalılar? İnsanlar Tanrılara içtenlikle tövbe etmelidir: "Nerede yanlış yaptım? Umuyorum ki yolumu düzeltmem için bana bir şans daha verilebilir"-tek çözüm budur, tek derde deva olacak olan budur.

Fakat şu anda, "ÇKP Virüsü" ("Wuhan Coronavirüsü") gibi bir salgın hastalık bir amaç için gelmiştir ve hedefleri vardır. Kötü partinin taraftarlarını ve kötü ÇKP ile beraber yol katedenleri yok etmek için gelmiştir. Eğer buna inanmıyorsanız, sadece bir göz atın: Şu anda ağır hasar görmüş ülkeler kötü ÇKP ile yakından ilişkili olanlardır ve aynı durum bireyler içinde geçerlidir. Peki, ne yapılabilir? Kötü ÇKP'den uzak durun ve ona uymayın. Bunun sebebi onun arkasında yatan kırmızı şeytandır; onun davranışları ve hareketleri canicedir ve kötülükte sınır tanımaz. Tanrılar onun kökünü kurutmaya başladı ve ona uyanlar yok edilecekler. Buna inanmıyorsanız, sadece bekleyin ve görün.

Dafa uygulayıcılarının arasında gayretli olmayanlar ve aşırı uçlara gidenler, acele edin ve kendinizi düzeltin, Fa çalışın ve içtenlikle xiulian uygulayın-çünkü siz en büyük tehlike ortasında olansınız. Gerçek Dafa uygulayıcılarının hepsi, karmayı yok eden, mikropları kökünden kurutan enerjiye sahiptir ve Son Yıkım döneminde kurtuluşun elçileridir. Hepsi, insanları kurtarmada ve gerçeği açıklamada mantıklı olmayı bilir. Şu anda, çeşitli bölgelerde, bir durum meydana geldi, bazı öğrenciler herkese ÇKP Virüsünü ("Wuhan Coronavirüsü") parçalamak için toplu olarak doğru düşünceler göndermelerini söylüyorlar. Bu doğru değildir. Tarihi değiştirmek için burada değilsiniz, tarihin bu en büyük tehlikesinde insanları kurtarmak için buradasınız. Gerçeği açıklamak, ÇKP'den ve ona bağlı kurumlardan insanların ayrılmasına yardım etmek ve içtenlikle her derde deva olan doğru kelimeleri tekrarlamaları ve insanları kurtarmak için çözümler gibi. İnsanların kalbi daha iyiye doğru değiştikçe, işler pozitif yöne dönecektir. ÇKP, kendi ölüm sancısının içinde ve insanlara zarar vererek toplum içinde çok fazla kaosa sebep oluyor. Dafa uygulayıcıları kaosla beraber sarsılmamalı ve temel prensiplere bağlı kalmalı, ancak o zaman kaousu, başından sonuna dek net bir şekilde görebilirsiniz.

Li Hongzhi

19 Mart , 2020

(Mavi Takımın Çevirisidir. 19 Mart 2020)