Son Takıntı(larınızı) Yok Edin

(Li Hongzhi, 12 Ağustos 2000)


Dafa ve Dafa öğrencileri en şeytani ve en kötü niyetli yıkıcı testi deneyimlediler -daha önce tarihte görülmemiş bir şey. Dafa ve onun doğru xiulian uygulama yolunun gerçekten en muhteşem uygulayıcıları olarak rol oynayan öğrencileri, sınavdan geçmişlerdir. Bu insan dünyasında, tüm bireyler, organizasyonlar veya gruplar toplumda bu dünyada bir şeyler elde etmek için yaptıklarını yaparlar. Dafa öğrencileri ise, daha yüksek varlıkların seviyelerine ulaşmak amacıyla bütün insani takıntılarından -insani yaşamlarına bağımlılıkları da dahil olmak üzere- kendilerini kurtarmaktadırlar. Bu yüzden biz insanlık tarihindeki en şeytani, en kötü niyetli ve en çirkin zulümden böyle geçebildik Bu o şeytani aşağılık olanların bekleyemeyecekleri bir şeydi.

Siz nitelikli olduğunuz için, standartlara ulaşan gerçek uygulayıcılar olduğunuz için, para kaybı veya maddi çıkarlarla tehdit edilemezsiniz ve bunlar da zaten her halükarda bir xiulian uygulayıcısının bırakması gereken şeylerdir. Dahası, bu uygulayıcılar yaşamı ve ölümü bırakabilmekteler: ölümün tehdidinden nasıl korkarlar? Birçok aşağılık insanın hala şeytani şeyler yapmasına rağmen, kozmik vücudun üst seviyelerindeki o en şeytani varlıklar kozmosun Fa-düzeltmesi sürecinde çoktan tamamen yok edilmişlerdir. En yüzey kısımda bulunan şeytani olan insanoğulları ise, yaptıkları bütün her şeyi yakında dünyanın Fa-düzeltmesi sırasında tamamen yok edilerek ödemek zorundadırlar.

Bugünlerde Anavatan Çin'de kendilerinin Dafa öğrencileri olduklarını iddia eden bazı gizli ajanlar, zarar vermek amacıyla çalışma kamplarına ve öğrencilerin tutuldukları yerlere girmekteler. Öğrencileri, kendilerinin [gizli ajanlar] zaten Tamamlanmaya vardıklarını iddia ederek ve başka yollarla kandırıyorlar. Öğrencilere, öğrencilerin zaten Tamamlanmaya vardıklarını ve artık uygulama yapmalarına gerek kalmadığını, öğrencilerin sıradan insanlara uyabildikleri kadar uymaları gerektiğini, öğrencilerin artık kitaplarını kapatmaları gerektiğini vb., şeyler söylüyorlar. Bu saçmalıkla beraber, bu insan dünyasında kalmak istemeyen ve olabilecek en kısa zamanda Tamamlanmaya varmak isteyen bazı öğrencileri de kandırdılar. Fa'nın içinde, xiulian uygularken sıradan insanlara olabildiğince uymanızı söylemiştim. Hiçbir zaman sıradan insanlara uymalısınız demedim. Eğer sıradan bir insandan hiçbir farkınız yoksa, siz hala bir xiulian uygulayıcısı mısınız? Dafa'ya bağlı öğrenciler -geleceğin Budaları, Taoları, ve Tanrıları- nasıl o şeytanların, saçma soytarıların, sizin boşluklarınızdan yararlanmalarına izin verirsiniz?

Aslında sizin son takıntılarınızı bırakma zamanıdır. Xiulian uygulayıcıları olarak, biliyorsunuz ki bunu yapmalısınız ve eylemlerinizde, bütün dünyasal takıntılarınızı bıraktınız (insan vücuduna olan takıntınızda dahil olmak üzere) ve yaşamı ve ölümü bırakma sürecinin içinden de geçtiniz. Peki Tamamlanmaya varmaya bağlanmak bir takıntı mıdır? Bu da insan arzusundan doğan bir takıntı değil midir? Bir Buda Tamamlanmaya varmaya takıntılı mıdır? Aslında gerçekten Tamamlanmaya ulaşan kişilerin böyle bir takıntısı yoktur. Fa'yı öğretirken, dersini iyi çalışan bir öğrencinin doğal olarak koleje kabul edilecekken, koleje kabul edilme tutkusu olan ama ders çalışmayan bir öğrencinin koleje kabul edilmeyeceği prensibinden bahsetmiştim. Bir xiulian uygulayıcısı için Tamamlanmaya varmayı dilemek yanlış bir şey değildir ama aklınız Fa'da olmalıdır. Durmadan xiulian uygularken farkında olmadan Tamamlanma standardına ulaşacaksınız. O acılara dayanmakta başarılı olamayan Dafa öğrencileri, özellikle kısa sürede Tamamlanmaya varma ve insan dünyasından ayrılma düşüncelerine sahip olanlardır. Bu da şeytanın sizin boşluklarınızdan yararlanmasını sağlar. Siz zaten en zor zamanlardan geçtiniz. Ve sizin bu son takıntınıza gelince, bunu bıraktığınızdan emin olmalısınız. Bütün öğrencilerimin acılarını biliyorum. Gerçekte, ben size sizin kendinize değer verdiğinizden daha çok değer veriyorum! Kozmostaki bütün şeytan eşsiz bir hızla yok edilmektedir.

Geçen bir yıl içinde, öğrencilerin karması, Fa'yı yetersiz anlayışları, sıkıntıların ortasında takıntılarından kurtulmadaki yetersizlikleri, acı dolu testlerin ortasında doğru düşüncelerle olayları ele almadaki yetersizlikleri vb., şeytanın zulmü arttırmasının ardındaki ana sebepler ve şeytanın Fa'ya zarar vermesizin gerçek temel bahaneleridir. Bununla birlikte, bir öğrenci xiulian uygulamasında ne kadar verirse, Tamamlanmaya vardığı zaman o kadar kazanacaktır. Ben Fa'yı öğretirken nasıl bir öğrencinin bir seferinde, hayatının varlığa geldiği orijinal yerinden daha yüksek bir Meyve Konumuna ulaşıp ulaşmayacağını sorduğunu hala hatırlıyor musunuz? Eğer bir xiulian uygulayıcısı herhangi bir durumda yaşam ve ölüm düşüncesini bırakabilirse, şeytan kesinlikle ondan korkacaktır. Eğer her öğrenci bunu yapabilirse, şeytan kendi kendine artık yok olacaktır. Siz hepiniz zaten karşılıklı -üretim ve karşılıklı- engelleme prensiplerini biliyorsunuz. Eğer korkmuyorsanız, sizin korkmanıza sebep olan faktörde ortadan kalkacaktır. Bu kendi üzerinize empoze edilmemelidir -ama buna gerçekten ve sakince onu bırakarak ulaşılmalıdır. Sizi ne zaman acı çekerken görsem, Shifu kendisini sizden daha çok dertte hissediyor; ne zaman bir adımı iyi atamasanız, gerçekten kalbimi acıtıyor. Şeytanın yaptığı her şey aslında sizin bırakmadığınız korku ve takıntıları hedeflemektedir. Siz Budalar, Taolar ve Tanrılar haline gelen geleceğin Aydınlanmış varlıklarısınız ve bu dünyanın kazançları ve kayıplarıyla ilgili değilsiniz. Bu yüzden her şeyi bırakabilmelisiniz. Eğer şu anda Tamamlanmaya takıntılı olmasaydınız, şeytan bu son boşluğunuzdan yararlanamazdı.

O aşağılıklar Dafa öğrencileri olarak ortaya çıktıklarında, onlar size genellikle kendilerinin öğrenci olduklarını, Tamamlanmaya vardıklarını ve bunun gibi saçmalıklar söylerler. Sizin yaşamı ve ölümü bırakabilmeniz olağanüstüdür ama Tamamlanmaya varmak için bir takıntı geliştirmemelisiniz. Bu atlanan bir şey olur! Bu kesinlikle şeytanın yararlandığı bir boşluk olur. Onlar zaten Tamamlanmaya vardıklarını söylediklerinde, herkese göstermeleri için uçmalarını ya da bir test olarak Zhuan Falun'dan bir paragrafı ezbere okumalarını söyleyin. Tamamlanmaya varan biri sınırsız bir parlaklığa sahip bir Buda, Tao ya da Tanrıdır ve Buda Fa'nın kutsal güçlerine sahip olarak, bir Tanrı'nın muhteşem görüntüsüne sahip olacaktır -artık bir insan görüntüsüne sahip olmayacaktır. O çalışma kamplarına giden ve gizemli bir şekilde davranan dar kafalı soytarılar nasıl olur da Dafa öğrencilerini kandırırlar? Onlar bu yüzkarası olayı ortaya koymak için bir düzine hilekar -insanlığın pislikleri- bulmalarına rağmen, siz kalbinizi etkilenmez bir durumda tutarak bütün durumlarla başa çıkabilirsiniz.

Şu anda, kozmik vücutta bulunan şeytan çoktan tamamen ortadan kaldırılmıştır ve Fa, Üçlü Diyarı düzeltmeyi bitirmiştir. Yalnızca en yüzey seviyenin maddeleri hala kırılmaya devam etmektedir. Bu çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir ve insan dünyasında bulunan aşağılıklara ve o Dafa öğrencilerini (geleceğin Budaları, Taoları ve Tanrıları) ölesiye döven ve onları yaralayan gaddar katillere ulaşmaktadır.

En son takıntı(ları)nızı ortadan kaldırın. Xiulian uygulamasıyla başardığınız her şey sizin gelecekteki sonsuz muhteşemlikte ve kutsal Meyve Konumunuzu çoktan oluşturdu. Her adımınızı iyi atın ve şu anda ulaşmış olduğunuzu karartmayın. Tam olarak aydınlanmış tarafınızın daha da saf bir ışıltıyla parlatmasını sağlayın.