Dafa Yok Edilemez

(Li Hongzhi, 23 Haziran 2001)


Neden şeytan tarafından Dafa uygulayıcılarına acımasızca işkence edildi? Çünkü onlar Dafa'ya olan doğru inançları konusunda ısrar ettiler ve çünkü onlar Dafa'nın parçalarılar. Neden Fa-düzeltmesi yapılmak zorundaydı? Çünkü kozmostaki varlıklar artık standartları karşılayamadılar. Bir Dafa uygulayıcısı olarak, sizin sadık, doğru düşünceleriniz kesinlikle sarsılmazdır, çünkü sizin yenilenmiş varlığınız, tam olarak Fa-düzeltmesinin ortasında biçimlenmiştir. Ama kozmostaki eski kötü güçler istedikleri her şeye ulaşmak uğruna, kozmostaki gerçek Fa prensiplerine uymayan kendilerinin şeytani düzenlemelerini sürekli olarak kullanarak, Dafa'ya, Dafa uygulayıcılarına ve canlı varlıklara zarar vermede direkt olarak rol aldılar ve Dafa uygulayıcılarının doğru düşüncelerini sendeletmek için Dafa uygulayıcılarının insan yüzeyinde bulunan yok edilmemiş fikirlerinden ve Dafa uygulayıcılarının karmalarından yararlandılar. Sonuç olarak bazı öğrenciler zulmün ortasında şiddetli acıya dayanamadılar ve bir Dafa öğrencisinin kesinlikle yapmaması ve yapılmaması gereken ne varsa onu yaptılar. Bu Dafa'ya karşı kara bir lekedir.

Shifu bütün canlı varlıkları kurtarmak istiyor. Ama şeytani güçler, onları tamamen yok etmek amacıyla, Dafa'ya karşı bütün canlı varlıkları kullanarak, gerçekten günahlar işliyorlar. Bir Dafa uygulayıcısı bir kere yapmaması gereken bir şeyi yaparsa ve bunun şiddetinin ve ciddiyetinin gerçekten farkına varamayıp Dafa'ya verdiği zararı telafi edemezse, her şey ve o milyonlar üzerine milyonlarca yılın beklentisi tarih öncesi yeminlerine göre yerine getirilecektir. Bir Dafa uygulayıcısı olarak, sizin her şeyiniz Dafa tarafından biçimlendirildi ve bu en erdemli olandır ve siz yalnızca doğru olmayan şeyleri düzeltebilirsiniz. Nasıl şeytana boyun eğebilirsiniz? Nasıl herhangi bir şey için şeytana söz verebilirsiniz? Hatta o içtenlikle kalbinizden gelmese bile, bu hala şeytana teslim olmaktır. Bu insanlar içinde de yanlış bir davranıştır ve Tanrılar kesinlikle böyle bir şekilde davranmayacaklardır. Hatta eğer bir Dafa uygulayıcısı zulüm esnasında tam olarak insan vücudundan vazgeçse bile, onu bekleyen şey hala Tamamlanmadır. Tam tersine en ufak bir takıntı veya korku Tamamlanmaya ulaşmanıza olanak vermez. Ve herhangi bir korku takıntısının kendi sizin Tamamlanmaya ulaşmanızı önleyen bir bariyerdir ve bu aynı zamanda sizin varlığınızın şeytani tarafa doğru "yeniden yapılandırılmanıza" ve sizin ihanetinize sebep olan bir faktördür.

Size söyleyeyim ki, Anavatan Çin'de meydana gelen bütün doğal ve insan yapımı felaketler, zaten canlıların Dafa'ya karşı işledikleri günahlar için birer uyarıydılar. Eğer onlar bunu fark edemezlerse, işte o zaman gerçek felaket başlayacak. Şu an Dafa'ya karşı günah işleyen bütün şeytani insanlar, özellikle sözüm ona Dafa uygulayıcılarına karşı yapılan şeytani testinde artık işe yarar olmayanlar zaten kendi hak ettikleri şeytaniliklerin cezasıyla karşılaşmaya başladılar. Şu andan itibaren bu büyük çapta gerçekleşecek. Ama o en çok şeytani olanlar sona kadar kullanılacaklardır, çünkü Dafa uygulayıcılarının ileriye doğru adım atışları devam etmektedir ve şeytani eski güçler onlara Dafa'lıları test etmek için ihtiyaç duymaktadırlar. Bu en şeytani işler yapan hain insanların sınır tanımadan şeytanilikler yapmalarının sebebidir.

Bir Dafa uygulayıcısı şeytan tarafından düzenlenmiş her şeye tamamıyla karşıdır. Etraflıca doğruyu açıklayın, şeytanı doğru düşüncelerle yok edin, bütün canlıları kurtarın ve kararlılıkla Fa'yı koruyun, çünkü siz yok edilemez ve doğru olmayan şeyleri düzelten Dafa'nın bir parçasısınız. Yeniden yapılandırılanlar ve kurtarılan canlılar, sadece şeytan tarafından aldatılmış olan canlılardır. Bu yok edilenler şeytani varlıklar ve kötü eski güçlerdir. Bütün bunlardan geçerek Tamamlanmaya ulaşanlar Dafa uygulayıcılarıdır ve bütün bunlar karşısında Dafa'nın kuvvetli erdemi oluşturulmaktadır.