Kuzey Avrupa Fa Toplantısına Katılan Tüm Öğrencilere

(Li Hongzhi, 17 Haziran 2001)


Kuzey Avrupa Fa Toplantısına Katılan Tüm Öğrenciler:

Dafa öğrencileri için, Tamamlanma xiulian uygulamasının sonucudur ve Fa-düzeltmesi, Fa-düzeltmesi döneminde tarihin sizin üzerinize yüklediği yüce bir görevdir. Bu yüzden, gerçeği açığa çıkarıp, şeytanı ortaya çıkarma sürecinde yaptığımız her şey Dafa'yı bir bütün haline getirmektedir. İster gerçeği açığa çıkaralım, şeytanı ortaya koyalım yada bizim Fa konferanslarımızda dahil olmak üzere diğer Dafa aktivitelerine katılalım, biz Fa-düzeltmesi xiulian uygulamasının ortaya çıkardığı iyilikle beraber Dafa öğrencilerinin merhametini göstermeliyiz. Ben Fa konferansının tamamıyla başarılı bir şekilde tamamlanmasını diliyorum.

Bu arada, umarım ki Avrupa'daki öğrenciler daha çok Kuzey Amerika'daki öğrenciler gibi olabilirler -her öğrenci, grup çalışmalarına katılmanın yanında, günlük yaşamında da bir Dafa öğrencisinin insiyatifini üzerine almalıdır, gerçeği açığa çıkarma sürecinde kendi kudretli erdemini oluşturmalı ve kendi Dafa öğrenciliği yolunda kendi kendine başarılı olmalıdır. Bu yüzden gerçeği açıklarken, beklemeyin, başkalarına bel bağlamayın ve yalnızca dışsal faktörlerde bir değişikliği umut etmeyin. Her birimiz gelecek için bir tarih yaratıyoruz, bu yüzden hepimiz sadece grup aktivitelerine katılmakla kalmıyor, aynı zamanda yapacak şeyler ararken insiyatifte alıyoruz. Bir şey Dafa için iyi olduğu sürece, bunu yapmak için insiyatif almalısınız, onun üzerinde çalışmak için insiyatif almalısınız. Toplumda karşılaştığınız her insan gerçeği açıklayacağınız bir kişidir ve gerçeği açığa çıkarırken ortaya çıkan şey Dafa öğrencilerinin merhameti ve dünya insanlarının kurtuluşudur. Umuyorum ki her Dafa öğrencisi tam olarak insiyatif alır ve bir Dafa öğrencisi olarak rolünü tam olarak oynar. Bir daha, Fa konferansının başarıyla tamamlanmasını diliyorum.

Dikkat edin: ne kadar meşgul olursanız olun, Fa-çalışmasını ihmal edemezsiniz. Bu sizin Tamamlanmaya doğru ilerlemenizi ve Dafa işlerini iyi yapmanızı temel olarak garantileyecek şeydir.