Avrupa Clearharmony Web Sitesine

(Li Hongzhi, 25 Eylül 2001)


Avrupa Clear Harmony Websitesi:

Bu web sitesi ile ilgili olan bütün Dafa öğrencilerine selamlar! Clear Harmony Web sitesini iyi bir şekilde yürütmek konusunda size birkaç söz söylemek istiyorum.

Düşünüyorum ki, siz, her şeyden önce Dafa web sitesinin önemini kavramalısınız. Bu site gerçeği açıklamak, şeytanın zulmünü durdurmak ve dünyanın insanlarını kurtarmak için yaratıldı. Ayrıca, basının halk üzerindeki etkisini de kavramalısınız. İnsanların Dafa hakkındaki gerçeği öğrenmeleri, dünyanın insanlarının kurtarılmaları ve şeytanın açığa çıkarılması anlamında son derece önemli ve etkisi muazzam. Bu yüzden, haberlerinizin kendine özgü içerikleri sitenizin kendi özelliklerine sahip olmalı, Avrupa'daki durumla ilgili daha çok haberler vermelisiniz ve bununla beraber, her gün Clearwisdom web sitesinden de önemli haberleri ve birkaç raporu aktarmalısınız çünkü bu Çin'deki Dafa öğrencileri hakkında ilk elden bilgidir.

Dafa öğrencilerinin ana vücudu Çin'dedir. Dünya çapındaki diğer bölgelerde bulunan Dafa öğrencilerinin yaptıkları her şey, kendilerinin olan her şeyi tamamlamaktan başka, Çin'de Dafa'ya ve Dafa öğrencilerine yapılan zulmü açığa çıkarmaktır. Bu yüzden bu perspektiften bakıldığında, Dafa'nın Anavatan Çin'deki durumu ile ilgili haber verilmeden geçilmemelidir. Özellikle, zulümde kullanılan şeytani yollarla birlikte zulümden dolayı meydana gelen ölümlerle ilgili haberleri odak noktası yapmalısınız ve bu sizin öncelikli olarak Dafa'nın Avrupa'daki durumu ile ilgili haberler verme konusundaki özgün özelliğinizi etkilemeyecektir. Aynı miktarda, makalelerinizin çoğu Avrupa ile ilgili olmalı ve ondan sonra Clearwisdom Websitesinden Anavatan Çin'deki Dafa öğrencileri hakkında önemli bilgileri sıralayabilirsiniz. Böyle yaparak, Avrupa Clear Harmony Websitesi sadece kendi özgün özelliklerine değil ama aynı zamanda, Dafa'ya yapılan zulüm hakkında önemli haberlere sahip olacak ve sizin yerel dinleyicileriniz ve okuyucularınız ona dikkat edecek ve gündelik olarak Anavatan Çin'deki Dafa öğrencilerine yapılan zulüm hakkında bilgi edinebileceklerdir.

Yukarıdakiler sadece benim birkaç düşüncemdir. Eğer kendinize ait düşünceleriniz olduğunu veya daha iyi planlarınız olduğunu hissediyorsanız, itiraz etmeyeceğim, benim tek umudum Web sitesini daha da iyi yürütebilmenizdir böylece gerçeği açıklama etkisine sahip olabilir.