Doğru Düşüncelerle Karanlık Hizmetkârları Yok Edin

(Li Hongzhi,16 Mart 2004)


Şu andaki duruma istinaden, Dafa uygulayıcılarına zulmetmede görev alan bozulmuş şeytanlardan geriye kalanlar son derece az sayıdadır ve fazla bir etkiye sahip olmayacakları noktaya kadar yok edilmişlerdir. Bu durumda daha önceden Üç Diyarın ötesindeki eski güçlerin içeriye aldıkları -onların kendilerinin ayıklamak istedikleri, düşük seviyedeki kötüleşmiş ve bir kısmı Budaların, Taoların ve diğer Tanrıların görünümüne sahip olan- farklı türlerdeki bütün Tanrılar eski Fa'nın oluşum, istikrar-yozlaşma ve yok oluş yasasına göre çok önceden parçalanmış ve ayıklanmış olmalıydılar. Eski güçlerin Fa-düzeltmesinin başlangıcında onları Üç Diyara almalarının sebebi Fa-düzeltmesini engellemek ve Dafa uygulayıcılarına zulmetmede rol almalarını sağlamak idi.

Eski güçler yaptıkları şeylerin muazzam bir günah olduğunu biliyorlardı. Fa-düzeltmesine karşı doğrudan günah işlediklerinden cehenneme atılacaklarından korktular, bu yüzden Üç Diyarın içinde olan kötü Tanrıları (karanlık hizmetkârlar -hei shou- kara eller) Üç Diyarın ötesinden kontrol etmekteler ve bu karanlık hizmetkârlar da çürümüş şeytanları Fa-düzeltmesini engellemek ve Dafa uygulayıcılarına zulmetmek için yönetmektedirler. Dafa uygulayıcılarına karşı bu yıllar içinde yapılan bütün zulümler doğrudan onların kontrolü altında yapıldı. Onların günahlarının sınırı yoktur, işledikleri kötülüklerin ve günahların miktarı ödeyebileceklerinin ötesindedir.

Eski güçlerin bir bütün olarak yıkımı ve ortadan kaldırılacak olan son faktörler, kötü Tanrıların günahlarının büyüklüğü ile ilgilidir. Karanlık hizmetkârlar, Dafa uygulayıcılarının uygulamaya başladıklarından bu yana olan ve kişisel uygulamalarında meydana gelen bütün farklı durumların büyük ya da küçük olaylardaki aksaklıkların hepsinin bir parçasıdırlar ve her fırsatı değerlendirmekteler. Bu boyutta, karanlık hizmetkârların sayısı fazla iken vücudu oldukça küçüktür. Onların olabildiği en büyük hali bir madeni para kadarken en küçük halleri de bir dolmakalemin ucu kadardır; pek çoğu dolmakalem ucu kadar bir büyüklüğe sahiptir. Onlar bu yıllar boyunca öğrettiğim bu Fa'yı duyabiliyorlardı ve onların hepsine bütün bu zaman boyunca fırsatlar verdim ama onlar en şeytani şeyleri yapmaya devam ettiler. Fa-düzeltmesinin ilerlemesinin ve Dafa uygulayıcılarının doğru düşüncelerinin rehberlik ettiği eylemlerinin sonucu olarak, geriye kullanabilecekleri çok az sayıda çürümüş şeytanın kaldığı noktaya kadar yok edilmişlerdir ve bu yüzden bu karanlık hizmetkârlar şimdi çürümüş şeytanların yaptıkları şeylerde kendileri rol almaktalar. Onlar doğrudan Dafa uygulayıcılarına zulmetmekte ve Fa-düzeltmesini engellemektedirler.

Bu nedenle, bütün Dafa uygulayıcıları, eski ve yeni uygulayıcılar: Doğru düşünceler yollarken özellikle kilitlendiğiniz hedeflerin dışında, doğrudan bu karanlık hizmetkârları hedef alın ve onları tamamen yok edin. Daha yüce güçlerinizi harekete geçirmek bütün karanlık hizmetkârları ve de çürümüş şeytanları yok etmek ve diğer boyutlardaki son aksamaları yok etmek için zihninizi daha odaklanmış saf ve sabit bir hale getirmelisiniz.

Kötülüklerin eksiklerinizi yakalamalarına izin vermeyin ve insan takıntıları ile engellenmeyi durdurun. Dafa uygulayıcılarının yapması gereken şeyleri iyi yapın ve yolculuğun son ayağını iyi yürüyün. Doğru düşünceler ve doğru eylemlerle.