Fa'nın Değişmezliği


Geçen son 2 yılda öğrencilerin uygulamalarında bazı problemler meydana geldi. Öğrencilerin uygulamalarındaki durumlarını gözlemliyordum. Su yüzüne çıkan problemleri çabucak düzeltmek için, onlara uygulamalarında rehberlik etmesi açısından, belirli amaçlar ile sıkça kısa makaleler (bizim öğrencilerimiz tarafından kutsal yazılar olarak adlandırıldı) yazıyorum. Amaç Dafa xiulian uygulaması için standart, sağlıklı ve doğru bir yol bırakmaktır. Gelecek nesiller ilerde binlerce sene boyunca eğer Tamamlanmaya ulaşmak isterlerse, benim şahsen onlara bırakmış olduğum bu yola göre xiulian uygulamalıdır.

Bununla birlikte, son zamanlarda, Hong Kong'da bir egzersiz alanında bir araya getirilip toplanmış materyaller gördüm, bunlar başka bir bölgeden buraya gelmişlerdi; bunlar yayınlama niyeti taşımadığım iki kısa makaleyi kapsıyordu. Bu, Dafa'ya zarar vermek için ciddi ve kasıtlı yapılan bir girişim idi. Teyp kayıtlarını kendi başınıza uyarlamak bile yanlıştır! "Uyanış" makalesinde, herhangi bir kişi için, benim cümlelerimi teyp kayıtlarından yazılı materyallere uyarlamasının hiçbir mazereti olmadığı net bir şekilde ortaya koymuştum - bunu yapmak Fa'yı baltalamaktır. Bu arada, derslerim esnasında tuttuğunuz özel notları yayamayacağınızı defalarca vurgulamıştım. Neden hala bunu yapıyorsunuz? Hangi ruh hali sizi onları yazmaya itti? Sizlere söyleyeyim ki, resmi olarak basılmış birkaç kitabım dışında ve Araştırma Derneği tarafından farklı bölgelerde dağıtılıp benim imzamı taşıyan tarih atılmış olan kısa makaleler dışında, izin almadan uyarlanmış her şey Fa'yı baltalamaya çalışmaktır. Xiulian sizin kendi meselenizdir ve neyin peşinde olduğunuz da sizin kendi kararınızdır. Sıradan insanların tamamı hem şeytan-doğasına hem de Buda-Doğasına sahiptir. Kişinin düşünceleri doğru olmadığı an şeytani doğası etkiye sahip olur. Sizlere bir kez daha söyleyeyim, bir yabancı asla Fa'ya zarar veremez. Sadece öğrenciler Fa'ya zarar verebilir --- bunu aklınızda tutun!

Benim, Li Hongzhi'nin attığı her adım, gelecek kuşaklara Dafa'nın iletilmesi için değişmez ve değiştirilmesi imkansız bir yol kurmak içindir. Böyle muazzam bir Fa kısa bir popülerliğin ardından son bulmayacak. Sayısız yıllar sonra bile herhangi en ufacık bir sapma bile olamaz. Kendi başınıza Dafa'yı korumak, Dafa uygulayıcılarının sonsuza dek sürecek olan sorumluluğudur, çünkü Dafa evrendeki tüm yaşamlara aittir ve buna siz de dahilsiniz.

Li Hongzhi - 11 Haziran 1996